Вітаємо працівників сільського господарства!

Вітаємо працівників сільського господарства!
Вітаємо працівників сільського господарства!
Вітаємо працівників сільського господарства!

Кожну третю неділю листопада в Україні відзначають свято всіх зайнятих в агропромисловому комплексі - День працівників сільського господарства.

У цей день команда групи компаній «Зерновий Бази України» вітає всіх, хто присвятив свою працю і свій час сільському господарству. Нехай земля завжди радує плодами, робота нехай приносить задоволення, а в найважчі робочі будні ви не забуваєте про те, що Ваша праця важлива і потрібна. Ми бажаємо Вам багато світлих днів, невичерпного запасу енергії та бадьорості, нехай Ваш будинок буде повною чашою! Ви годуєте всю країну і ми Вами пишаємося!

Зі святом Вас, дорогі працівники сільського господарства.

Зануримося трохи в історію.
День працівників сільського господарства - професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України. Відзначається щорічно в третю неділю листопада.
Свято встановлено в Україні «... на підтримку ініціативи працівників агропромислового комплексу України ...» згідно з Указом Президента України «Про День працівників сільського господарства» від 7 жовтня 1993 року № 428/93.

В агропромисловому комплексі зайнято близько 40% населення, і не шанувати працю всіх тих, хто годує країну, уряд просто не міг. Також варто відзначити, що сільське господарство і агропромисловий комплекс займають важливе місце в економіці України та всі, хто працюють в цій галузі, заслуговують на особливу увагу, пошани і свого невеликого свята, в честь якого кожен може привітати професіоналів своєї справи, які присвятили себе цій важкій праці .

Виходячи з цього, слід зазначити, що сільське господарство і галузі цієї сфери займають важливе місце в економіці країни. Більше 75% продукції, виробленої в агропромисловому комплексі, покриває попит населення всієї країни на товари. Так, крім великих агрохолдингів і фірм, де працюють професіонали сільгоспвиробництва до працівників цієї сфери можна віднести аграріїв-науковців і дослідників, співробітників харчопрому, фермерів, фахівців в області переробки.