Зберігання

Елеваторні комплекси «Андрушівський елеватор», а також «Бердичівський елеватор» входять в Групу компаній «Зернова база України», є сертифікованими зерновими складами, які призначені для заготівлі і зберігання великих партій зерна тривалий період часу, доведення його до кондиційного стану.

Елеваторні комплекси потужностями зберігання по 20 000 тонн складаються з технологічної потокової лінії прийому, обробки, очищення, сушки, зберігання і відвантаження зерна. Зерносховища призначені для прийому зерна з авто та залізничного транспорту. Зберігання в силосах і в зернових рукавах. Відвантаження автомобільним та залізничним транспортом.

 Устаткування елеваторів дозволяє виконувати такий обсяг операцій:

  • Прийом зерна з автотранспорту 120 т / год, що забезпечує прийом 2500 т / добу;
  • Очищення зерна на сепараторах «в потоці» продуктивністю до 120 т / год;
  • Сушіння зерна на зерносушці SHTRAL-10000 продуктивністю до 100 т / год;
  • Відвантаження в залізничний та автотранспорт двома потоками продуктивністю по 150 т / год.

Технологія виробництва по прийому і відвантаженню зерна забезпечує незмінність його властивостей, виключає погіршення показників якості при зберіганні, можливість пророщування і самозігрівання.

Кожна партія сировини, що надходить і відвантаженого зерна проходить лабораторний контроль. Лабораторія укомплектована вимірювачами вологи, дозаторами, лабораторними млинами, визначниками деформації клейковини, вагами, вимірювальними приладами числа падіння, шафами для сушіння. Бере безпосередню участь у проведенні контролю над температурою і вологістю зерна, що зберігається.

Для забезпечення зберігання здорового зерна на підприємстві проводиться вхідний контроль сировини за комплексом показників. В залежності від результатів відбувається його прийом або повернення постачальнику.

Основою заходів по боротьбі з шкідниками є санітарно-профілактичні заходи, які полягають в дотриманні санітарного режиму на всіх виробничих ділянках, ретельний контроль за станом зараженості зерна, що надходить на зберігання. При декадних зупинках все обладнання і системи подачі повітря очищаються від пилу і залишків сировини.

Діяльність Зернового складу та Виробничо-технологічної лабораторії ТОВ "Андрушівський елеватор", а також ТОВ "Бердичівський елеватор" здійснюється відповідно до нижчевказаних положень: