Про нас пишуть!

Про нас пишуть!

Андрушівський елеватор: Не словом, а ділом

Ми готові посперечатися, що будь-яка людина, хоча б віддалено пов'язаний з сільським господарством, серед основних проблем сучасного українського АПК відразу ж назве дефіцит потужностей для зберігання зерна. Про це сьогодні багато говорять. І відрадно писати про тих, хто щось робить для вирішення існуючих проблем.

Сьогодні мова піде про долю колишнього комбікормового заводу, розташованого в місті Андрушівці Житомирської області. Після зміни власника підприємство, яке існувало з 1972 року, буквально заново народилося вже у вигляді зерносховища з офіційною назвою ТОВ «Андрушівський елеватор».

Рішення про перепрофілювання було продумано до дрібниць, тому технічних проблем в процесі реконструкції не виникало. Важливо і те, що з перших же днів було налагоджено чітке ділове співробітництво з підрядниками.

Відновлення та переобладнання підприємства було розпочато в травні 2014 року. І вже в кінці сезону Андрушівський елеватор, розрахований на зберігання 15 900 тонн зерна, встиг зробити один оборот. В принципі, старт на підприємстві вважають досить успішним. Підприємство, здатне працювати практично з будь-яким зерном, орієнтоване на зберігання давальницької сировини, з перших днів вибудувало чітку стратегію роботи з клієнтами, яка побудована на відкритості та взаємної вигоди.

 

 

 

 

 

Спочатку ставка робилася на мінімізацію втрат часу від простою транспорту. Новий розвантажувальний механізм ГАРУ- 20/80 дозволяє приймати автотранспорт загальною масою до 80 тонн. Завдяки цьому, планова пропускна здатність лінії приймання становить 2500 тонн на добу. Відвантажувати підприємство здатне до 850 тонн зерна на добу.

 

Залізнична гілка довжиною 550 метрів дозволяє приймати під завантаження до шести вагонів. Це дозволяє істотно скоротити витрати і витрати часу на маневрування.

При виборі обладнання основна увага приділялася його технологічності, економічності та безпеки. На підприємстві задоволені роботою нового вітчизняного транспортного устаткування (ТОВ «Завод Елеваторного Обладнання», м.Одеса).

Не викликають нарікань і оперативні силоси заводу «Варіант» (Харків).

А ось при виборі сушарки зупинилися на продукції італійської компанії Strahl, з продуктивністю 100 т / год.

 Цілком відповідає вимогам часу і сучасне лабораторне обладнання, без якого просто немислимо завоювати довіру партнерів. А бетонні силоси залишилися у спадок від підприємства-попередника. За словами директора підприємства свояк Володимира Олександровича, вони в хорошому стані і прослужать ще довго. На щойно набрав лад підприємстві вже всерйоз планують збільшення потужностей зі зберігання зерна та розвиток інфраструктури. Але розповідати про це готові, коли будуть конкретні результати.

Андрій Бескорсий​, Elevatorist.com

http://elevatorist.com/blog/read/112-andrushevskiy-elevator-ne-slovom-a-...